Rihanna shkund Parisin

Shko posht

Super Rihanna shkund Parisin

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 22, 2011 7:37 am

Rihanna u ka dhn nj knaqsi fansave t saj t shumt n Franc ndrsa ka prformuar n sken n nj koncert t sajin natn e mbrmshme. Ylli i S&M e veshur po njsoj provokative si tanim e ka br zakon rrethohej nga meshkuj t e preknin n pjes t ndryshme t ndryshimet. Por n fakt sa pr prekjet nuk ka ngelur pas as vet Rihanna e cila n mnyr provokative ka prekur pjest e saj intime duke karikuar edhe m tej fansat dhe entuziazmin e tyre.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi