MC Kresha, nj kng dedikuar Rozans (Video)

Shko posht

Super MC Kresha, nj kng dedikuar Rozans (Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 22, 2011 8:08 amifti m i ri i estrads shqiptare Mc Kresha dhe Rozana Radi, duket se e kan marr seriozisht lidhjen e tyre.
Flitet se reperi, kngn me titull Tthirri ntelefon ia ka kushtuar t dashurs, Rozans, ndrsa knga gjendet n albumin m t ri q sapo ka dal n treg n bashkpunim me Lyrical Son, raporton Kosova Sot.

Prve ksaj thuhet se ifti ka nisur xhirimet e klipit t kngs q e knduan s bashku n Knga Magjike.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi