Foto hot Rozana Radi me Sinan Hoxhn

Shko posht

Super Foto hot Rozana Radi me Sinan Hoxhn

Mesazh nga Nora prej Sun Oct 23, 2011 7:54 am

Rozana Radi dhe Sinan Hoxha jan protagonist t fotove t reja t nxehta q ka publikuar e prditshmja Panorama n Shqipri. Gazeta ka vendosur t nxjerr fotot pas nj deklarate t br n nj emision televiziv nga Radi e cila ka pretenduar se fotot e publikuara nga kjo gazet pes muaj m par nuk ishin t vrteta por montazh. Jemi t detyruar ti kthehemi, dhe ksaj radhe t bjm publike edhe fytyrat e Sinan Hoxhs, Seldi Qalliut dhe Valbona Mems, sepse Rozana u kujtua gati pas pes muajsh t na akuzoj se fotot nuk qenkan t vrteta, por montazhe. Ne, qkur i kemi publikuar kto foto, kemi vn shnimin se, nse personazhi ka pretendime pr autenticitetin e fotove, sht i lir t vij n redaksi pr ti kontrolluar ato. Mirpo, Rozana nuk erdhi, sepse e dinte se fotot ishin t sajat, shkruan gazeta krahas fotove t reja t publikuara.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Foto hot Rozana Radi me Sinan Hoxhn

Mesazh nga GentleMan prej Sun Oct 23, 2011 12:57 pm

ec se kjo vet eka ba poblikimin edhe te fotove te para qe u thojke dikush mika vjedh pff veq mu ba titull i ni experes gazete apo ku tja di qellimin e saj une ncnc

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi