Bleona n Los Anxhelos, shan burrat shqiptar

Shko posht

Super Bleona n Los Anxhelos, shan burrat shqiptar

Mesazh nga Nora prej Mon Oct 24, 2011 3:58 pm
Kngtarja Bleona Qerreti, e cila u paraqit n tapetin e kuq n Javn e Mods n Los Anxhelos, duke dashur ti tregoj moderatorit Rocco Leo Gaglioti se sht e martuar, i thot tr bots se burrat shqiptar jan t tmerrshm.

Kur Rocco, duke i br nj kompliment Bleons pr dukjen e saj, i thot eja t shkojm t bjm ndonj fmij t bukur shqiptar, Bleona, ndoshta duke mos ditur si t reagoj, i tregon se sht e martuar dhe i thot se burri im do t t vret sepse shqiptart nuk e don kt pun .

M von, Rocoo tenton t shfajsohet dhe i thot burrit t Bleons se vetm bra shaka.

Bleona vazhdon bisedn me Roccon, duke i treguar se kush sht prkujdesur pr dukjen e saj, pr bizhuterit e pr t gjitha, ndrkaq, si duket, Rocco, i habitur me dukjen e saj, srish e provokon duke ia futur duart n gjinj._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi