Rikthehet Mimoza Mustafa

Shko poshtė

Super Rikthehet Mimoza Mustafa

Mesazh nga Nora prej Mon Oct 24, 2011 3:59 pmKa kohė qė kėngėtarja Mimoza Mustafa nuk ėshtė parė me ndonjė projekt tė ri muzikor. Ajo tani e disa muaj ėshtė duke punuar nė kėngėn e saj mė tė re qė do ta lansojė shumė shpejt.
Sipas Mimozės, kėnga ėshtė e pėrgatitur nga Aida Baraku dhe Darko Dimitro dhe beson se publiku do ta mirėpres.
“Ėshtė e vėrtetė qė u bė njė kohė qė nuk kam nxjerrė nė treg ndonjė kėngė tė re dhe tani sė shpejti adhuruesit e mi do ta kenė nė duar singllin e ri tė punuar nga Aida dhe Darko, me tė cilėt jam ndarė mjaft e kėnaqur. Tani presim ta emėrojmė kėngėn dhe ta lansojmė”, ka thėnė ajo pėr gazetėn “Zėri”.
Sipas Mimozės, kėnga do ta ketė edhe videoklipin qė do ta pėrgatisė me produksionin “Labia”. Mimoza sapo tė lansojė kėtė kėngė, do tė fillojė pėrgatitjet pėr programet e vitit tė ri, ndėrsa sa i pėrket albumit tani pėr tani nuk e ka nė plan.
“Tė realizosh albume tani nė kėto ditė ėshtė mjaft e vėshtirė dhe shpenzim i kotė, ngase me tė kėngėtari vetėm qė po humb mė shumė se sa qė fiton. Andaj tani pėr tani nuk e kam nė plan tė realizoj ndonjė album”, pėrfundon ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rikthehet Mimoza Mustafa

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Oct 24, 2011 5:06 pm

Be thojsha kush po mungon :P Laughing ::conf::

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rikthehet Mimoza Mustafa

Mesazh nga Gonna prej Tue Oct 25, 2011 12:35 pm

Hiq sem pelqen qekjo kengtare :$

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Rikthehet Mimoza Mustafa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi