Noizy hekuros parat n studion e tij

Shko posht

Super Noizy hekuros parat n studion e tij

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 25, 2011 12:49 pmNoizyt i jan lagur parat ose don t tregoj se ka para, apo t thot se din t hekuros mir.
Reperi i njohur pr simpatin e shum femrave, Noizy vjen me kt foto, e cila sapo ta shihni do ta komentoni shum.
Zhurnal Plus mson se reperi ka nj studio n Durrs, por sic duket ajo mund t prdoret edhe pr t hekurosur, prve se pr t knduar dhe prodhuar muzik. Ne na vjen keq q Noizy me gjith ato femra q flitet se ka pasur lidhje, ende nuk qenka nj e cila mund ta bj edhe kt pun me hekurin e tij.
Por kshtu sht q lidhjet me femrat Noizy i konsideron vetm pr nj nat dhe jo serioze, ku mund t gjej edhe nj vajz t bukur dhe serioze, por edhe pr ti br punt e studios.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Noizy hekuros parat n studion e tij

Mesazh nga Gonna prej Thu Oct 27, 2011 12:09 pm

(N)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi