Pistoleta nė kokė tė Tunės!

Shko poshtė

Super Pistoleta nė kokė tė Tunės!

Mesazh nga Nora prej Tue Oct 25, 2011 12:50 pmAltuna Sejdiu, edhe njėherė ėshtė bėrė pjesė e thashethemeve pėr shkak tė publikimit tė pazakonshėm tė fotove tė saj nė Facebook.
Bukuroshja dhe kėngėtarja shkupjane, e cila njihet me emrin Tuna, ėshtė parė me njė foto tė pazakonshme qė e ka bėrė nė facebook me reperin Noizy, ku ky i fundit ja ka drejtuar asaj pistoletėn nė kokė, kurse Tuna luan rolin e tė frikėsuarės.
Foto tė kėtilla nė vendet perėndimore do tė ishin bėrė objekt debati, pasi qė shumica e kėngėtarėve tė estradės tonė shpesh e tejkalojnė vetveten dhe nuk kanė kujdes me skena tė kėtilla, aq mė pak kur dihet se adhuruesit e pop-kėngėtarėve janė kryesisht adoleshent dhe tė mitur, ku edhe mund tė marrin shembull nga kėngėtarėt idol tė tyre.
Fotoja, edhe pse ėshtė njė montazh ku paraqitet njė model tė vjetėr tė revoleve, megjithatė ėshtė njė fotografi e vendosur pa kujdes dhe nuk i ka hije ta bėjnė dy kėngėtarė, qė tashmė kanė njė numėr tė madh tė adhuruesve tė tyre nė mbarė trojet shqiptare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pistoleta nė kokė tė Tunės!

Mesazh nga Gonna prej Thu Oct 27, 2011 12:13 pm

po veq emrin e kan kengtar se as kta vet se din qa osht me kon kengtar e ftyr bublike

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi