Genta Ismajli me Kosovn n Eurovision

Shko posht

Super Genta Ismajli me Kosovn n Eurovision

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 26, 2011 8:11 amKengetarja kosovare e hitit "Shkune tune", sht shprehur se do t dshironte shum q t prfaqesonte shtetin m t ri n bot, Kosovn, n Festivalin Europian.

Ne fakt, Genta, me potencialin e zrit dhe sidomos me paraqitjen shprthyese skenike, nuk do t kalonte pa u vn re n Eurosong.

Koht e fundit Genta sht prfolur shum n shtyp pr shkak se disa media kosovare kane deklaruar se knga e saj "Shkune tune", nuk transmetohet n disa televizione muzikore, pasi ka skena mjaft erotike. Nga ana e saj, kengetarja i ka mohuar keto thashetheme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi