Viktoria e Artės mbushi 1 vit

Shko poshtė

Super Viktoria e Artės mbushi 1 vit

Mesazh nga Nora prej Thu Oct 27, 2011 8:31 amMe padurim e priste ditėlindjen e vajzės Viktorias, tė cilėn Arta thotė se ia festoi shumė bukur. Kėshtu ka disa javė qė Arta ka nisur pėrgatitjet pėr festėn e ditėlindjes sė vajzės, e cila datė thotė se ėshtė mė e rėndėsishmja nė jetėn e saj.
“Kohėve tė fundit jam marrė mė shumė rreth organizimit tė ditėlindjes sė Viktorias, mė besoni kam pasur shumė emocione, pėr herė tė parė festova njėvjetorin e vajzės qė e prisja me padurim”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”.
Ditėlindja e Viktorias ishte madhėshtore me shumė miq dhe dashamirė tė familjes Sekiraēa.
“Ditėlindjen e vajzės e festuam nė shtėpi, jemi familje e madhe dhe kėshtu qė e pamė tė arsyeshme qė kjo festė pėr herė tė parė tė bėhet nė shtėpi. Ishte njė gėzim i madh nga e tėrė familja jonė”, shton ajo.
Edhe angazhimet nė kėngė Arta vazhdon t’i kryejė me mjaft sukses, dhe tani ka nisur pėrgatitjet e videoklipit mė tė ri tė kėngės “E pafat” tė realizuar nga produksioni “Urban Grafiks”. “Balada qė do ta lansoj tani kam pėrshtypjen se do tė pėlqehet nė publik, sepse ėshtė punuar mjaft mirė si kėnga “E pafat” ashtu edhe videoklip”, pėrfundoi ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi