Beyonce: A jeni t gatshm pr Partyyyy? (video)

Shko posht

Super Beyonce: A jeni t gatshm pr Partyyyy? (video)

Mesazh nga Nora prej Thu Oct 27, 2011 3:23 pmEdhe pse sht shtatzn, Beyonce sht ende duke punuar me orar t plot kto dit pr arsye se m pastaj ajo si nj nn e ardhshme dshiron t pushoj q t prkujdeset pr fmijn q do ta sjell n jet.

Ajo s fundi ka publikuar nj video-klip t kngs "Party", t ciln e ka remixuar reperi MC J. Cole.

Prve reperit t lartprmendur n video duket edhe Kelly Rowland dhe Solange Knowles.

Videoklipi i kngs s pa remixuar "Party" sht regjistruar n gusht t ktij, dhe u parapri nga videot e saj pr disa kng nga albumi i saj "4" - "Love On Top," "Countdown", "1 +1", "Run The World (Girls ) "dhe" Best Thing I Never Had"


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi