Nokia N9 me ngjyr t bardh

Shko posht

Super Nokia N9 me ngjyr t bardh

Mesazh nga D3M1 prej Fri Oct 28, 2011 8:57 am


Shum njerz besojn se Nokia N9 sht njri ndr telefonat e
menur me dizajnin m t bukur, ndrsa fatmirsisht edhe modeli m i ri i
telefonit, Nokia Lumia 800 duket ngjashm.
Tani, Nokia ka
njoftuar se do t lansoj n treg versionin e Nokia N9 me ngjyr t
bardh, mirpo kt e ka br pa dhn detaje pr ndonj dat t
mundshme se kur mund t ndodh kjo.

Bashk me versionin me ngjyr t re, Nokia N9 gjithashtu do t ket
edhe nj freskim n softuer, si dhe disa funksione t reja shtes, t
cilat jan t numr t konsiderueshm.

Megjithat, besohet se Nokia N9 me ngjyr t bardh do t lshohet n
treg para fundvitit, ndrsa nuk jan dhn detaje t mimi pr modelin e
ri, me 64GB hapsir t brendshme.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi