Samsung nuk arrin ta ndaloj paraqitjen e iPhone 4S

Shko posht

Super Samsung nuk arrin ta ndaloj paraqitjen e iPhone 4S

Mesazh nga D3M1 prej Fri Oct 28, 2011 8:58 am


Samsung n disa vende ngriti padit me t cilat u mundua t
ndaloj shitjen e iPhoneit t ri. N Itali kjo pr momentin nuk i shkoi
pr dore.
Gjykatsi i atjeshm, transmetojn mediat italiane,
morri vendimin q t ju ofroj mjaft koh palve q t mbledhin
dshmit dhe caktoi dgjimin e radhs pr 16 dhjetor.

Deri ather Apple vetm se do t nis me shitjen e iPhone 4S n at vend.

Samsung ngriti padit n Franc, Japoni dhe Australi, e n deklaratn
e mhershme nga kjo kompani thuhet se: Apple vazhdon n mnyr t
flagrante t shkel t drejtat e prons intelektuale dhe vazhdon t
prdor teknologjin tan pa paguar ndonj dmshprblim, ndrsa ne me
ngul do t vazhdojm t ruajm pronn ton intelektuale.

Asnj pal nuk u ka dhn koment mediave pas vendimit t marr n Milano.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi