Adelina Berisha: Zemrn se jap leht

Shko posht

Super Adelina Berisha: Zemrn se jap leht

Mesazh nga Nora prej Fri Oct 28, 2011 10:49 amAdelina Berisha gjat nj interviste pr Telegrafi.com ka treguar se zemrn e saj nuk e dhuron leht, edhe pse thot se fati sht i fsheht dhe kurr nuk i dihet.
Hmmm, sht e vrtet q zemrn se jap (dhuroj) leht un shpresoj t kem fat n qllimet e mia t jets. Mirpo, fati sht i fsheht dhe kurr nuk i dihet, por nj gj e di, q kam shum ndrra t mira t cilat shpresoj ti realizoj, ka thn Adelina.
E pyetur se a i ka rrmbyer dikush zemrn ose shpirtin asaj, kngtarja prgjigjet se gjrat personale i mban vetm pr vete.
Gjrat personale i ruaj me xhelozi, kshtu q, le t mbett sekret, sepse nuk thuhet kot, sekretet nuk tregohen, se, pastaj nuk jan m sekrete, ka shtuar Adelina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi