Votoni pėr Valton Krasniqin pėr “Eurovizion”

Shko poshtė

Super Votoni pėr Valton Krasniqin pėr “Eurovizion”

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 29, 2011 10:26 amValton Krasniqi, i cili jeton nė Zvicėr, ėshtė njė shqiptar tjetėr i cili konkurron pėr tė pėrfaqėsuar kėtė vend nė “Eurovizion 2012”.
Kėngėtari me prejardhje nga Kosova konkurron me kėngėn me titull “Turn Off The Light”. Pėr ta pėrkrahur Valton Krasniqin nė kėtė konkurrim, ju mund tė jepni kontributin tuaj duke e votuar kėngėn nė internet.

Pėr tė votuar Valtonin ju sė pari duhet tė klikoni kėtu dhe tė regjistroheni.

Mė pas pėr tė votuar duhet tė klikoni kėtu dhe tė gjeni emrin e Valton Krasniqit dhe kėngės sė tij “Turn Off The Light“, dhe duhet tė klikoni “4 Stimmen”.

Nė fund tė faqes e shikoni ku shkruan “Absenden“ dhe mė pas vjen njė lajmėrim qė vota juaj ėshtė regjistruar.

Ju keni mundėsinė tė votoni edhe dy kėngėtaret tjetra shqiptare konkurruese nė kėtė garė, Albana Azizi me kėngėn “I love it” dhe Orgesa Zaimi me kėngėn “Every Minute”, duke ndjekur tė njėjtėn procedurė por duke klikuar mbi emrin e kėngėtareve nė fjalė.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi