Kaltrina publikisht me t dashurin

Shko posht

Super Kaltrina publikisht me t dashurin

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 29, 2011 10:39 am
Kngtarja kosovare, Kaltrina Selimi ka dal pr her t par n publik me t dashurin e saj Dritonin nga Gjilani, q jeton n Londr.

Ajo ka qen bashk me t n Zhurma Show Awards. Por, si raporton Zhurnal Plus Kaltrina ka mbetur e zhgnjyer q nuk fitoi asnj mim, pas thirrjeve dhe insistimeve t shumta t organizatorit q t marr pjes n kt ngjarje.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi