Pakistan, politikani digjet i gjall

Shko posht

Super Pakistan, politikani digjet i gjall

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Oct 30, 2011 12:58 pmNj politikan i Lidhjes Myslimane t Pakistanit Nawaz (PMNL) sht djegur i gjall n shtetin e Punjabit.

Sipas policis, vrassit i kan hedhur karburant politikanit Rana Shaukat, i kan vn zjarrin dhe jan larguar. Ngjarja ka ndodhur n zonn e njohur si Changa Manga.

Burri ka gjetur vdekjen nga djegiet e rnda.

Pas atentatit, mbshtetsit e PMNL kan dal npr rrug pr t protestuar.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi