Lushnje, vetėhelmohen njė ēift bashkėshortėsh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Lushnje, vetėhelmohen njė ēift bashkėshortėsh

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Oct 31, 2011 2:49 pmNjė ēift bashkėshortėsh u vetėhelmuan me fostoksinė pasditen e sė dielės, nė Lushnje.

Ngjarja e rėndė ndodhi nė fshatin Kėmishtaj, ku 43-vjeēarja Majlinda Mehmeti ka gjetur vdekjen pasi ka konsumuar fostoksinė ndėrsa bashkėshorti i saj Pandeli Maka ndodhet nė gjendje tė rėndė nė spital.

Mėsohet se ka qėnė 43-vjeēarja e cila ka konsumuar e para helmin dhe mė pas edhe bashkėshorti i saj.

Dyshohet se shkak i vetėhelmimit tė dyfishtė ishte depresioni i thellė qė kishte pėrfshirė ēiftin pas humbjes sė djalit tė tyre 21-vjeēar nė njė aksident rrugor tė ndodhur pak kohė mė parė.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi