HTC vazhdon me rezultate t mira

Shko posht

Super HTC vazhdon me rezultate t mira

Mesazh nga D3M1 prej Mon Oct 31, 2011 4:32 pm


Rezultatet e afarizmit gjat erekut t tret, t cilat u publikuan nga kompania HTC, flasin pr rritjen e profitit neto.N
kt periudh jan realizuar neto t hyra n vler prej mbi 600 milion
dollar, respektivisht madje 68% m shum se gjat erekut t tret t
vitit 2010 dhe 7 pr qind m shum se gjat erekut t mparshm.

Rritjen m t madhe HTC e shnoi n Kin.

Tr raportin financiar mund ta gjeni ketu

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi