Kim Kardashian firmos divorcin

Shko posht

Super Kim Kardashian firmos divorcin

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 01, 2011 9:03 amKim Kardashian dhe bashkshorti i saj i ri Kris Humhries zyrtaritojn divorcin vetm 72 dit pas martess. M pak se tre muaj ka zgjatur gjithka se ifti ka hedhur posht at ka sht ndrtuar. sht pohuar se Kim ka gjetur shum mosprputhje me Kris ndaj kjo ka qen nj arsye pr t zyrtarizuar divorcin. Ryan Seacrest, producenti i shfaqjes Kims reality TV show shkruajti n Twitter se po, Kim Kardashian ka vendosur t kryej divorcin sot n mngjes. Ajo plotsoi deklaratn n vetm pak minuta.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi