Mihrijes i vjedhin mijėra euro nga bankomati

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Mihrijes i vjedhin mijėra euro nga bankomati

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 01, 2011 10:34 amMihrije Braha ka mbetur pa disa mijėra euro nė llogarinė e saj, pasi disa persona i kanė vjedhur kodin e bankės dhe i kanė marrė njė shumė tė konsiderueshme parash.
Mediat kosovare kanė bėrė me dije se Mihrija nuk ka dashur qė kjo ngjarje tė bėhet publike, me shpresėn se gjithēka do tė rregullohet dhe se ndoshta bėhet fjalė vetėm pėr njė gabim teknik.
Mendohet megjithatė se pasi ka rėnė nė duart e hackera-ve apo “hajdutėve” qė i njohin mirė truket pėr vjedhjet bankare, kjo ngjarje nuk ka kthim pas.
Bashkėshorti i kėngėtares qė ka kaluar tė 40-at por qė tregon tė paktėn 10 vite mė e vogėl, Naim Abazi, ėshtė aksioner nė njė nga bankat private nė Prishtinė dhe mesa duket kjo ka ndodhur nė kėtė bankė, saktėsisht nė llogarinė rrjedhėse tė Mihrijes.
Nuk dihet ende nėse policia lokale po ndjek kėtė ēėshtje qė ka prekur ēiftin mediatik Mihrije Braha- Naim Abazi, tė cilėt sė fundmi prezantuan eventin muzikor “Zhurma Show Awards”. Ndoshta paratė e grabitura janė pikėrisht shpėrblimi i kėsaj pune…

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi