Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Hoteli 155 metra nė thellėsi tė tokės

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 01, 2011 11:54 am


Hoteli i quajtur “Sala Silvermine” ėshtė 155 metra nėn tokė. Ai ndodhet nė Suedi dhe ėshtė ndėrtuar nė vendit ku dikur ka qenė njė minierė argjendi.

Ky hotel konsiderohet njė destinacion kurioz pėr turistėt e shumtė tė cilėt nuk kanė rezistuar pa provuar kėtė eksperiencė tė veēantė.

Pėrveē dhomave nė kėtė minierė – hotel, ka edhe restorant, njė muze dhe njė teatėr.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi