Publikohen videot e spiunve rus

Shko posht

Super Publikohen videot e spiunve rus

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Nov 01, 2011 1:40 pmFBI publikoi videot q tregojn Ana Capman dhe spiunt e tjer rus duke shkmbyer informacione sekrete dhe para.

Rregjistrimet jan pjes e dokumenteve t programit t vzhgimit t FBI-s, Histori Fantazmash.

Agjentt rus kaluan 10 vjet n Shtetet e Bashkuara, por nuk u zbulua asnj fakt, nse ata munden t sigurojn informacione t rndsishme.

Agjentt rus u lan t lir n korrik t 2010-s, pas nj shkmbimi spiunsh n nj aeroport n Vjen t Austris, n korrik t 2010-s.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi