Justin Bieber bėhet Baba?!

Shko poshtė

Super Justin Bieber bėhet Baba?!

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 03, 2011 2:01 pm


Kėngėtari 17 -vjecar, Justin Bieber ėshtė bėrė baba i njė djali, citojnė
revistat e ndryshme tė huaja. Publikimet vijnė pas deklaratės sė Mariah
Yeater, njė vajze 20 –vjecare nga California, e cila ėshtė bėrė nėnė
prej 3 muajsh. Ajo ka dalė nė kopertinėn e revistės amerikanė “Star” me
vogėlushin e saj. Djali quhet Tristyn Anthony Markhouse Yeater dhe ka
lindur mė 6 korrik. Njė lajm ky qė shokoi mbarė botėn dhe sigurisht
Justin, i cili ka ngritur padi kundėr 20 –vjecares. Nėna e fėmijės ėshtė
e gatshme tė kryejė dhe njė test ADN-je pėr tė zhdukur tė gjitha
dyshimet. Ajo theksoi pėr revistėn se gjatė pėriudhės qė mbeti shtatzėnė
nuk kishte pasur marrėdhėnie me asnjė mashkull tjetėr. ”Nė periudhėn e
kohės nė tė cilėn kam mbetur shtatzanė, nuk kam patur marrėdhėnie me
asnjė mashkull tjetėr. ”.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Justin Bieber bėhet Baba?!

Mesazh nga GentleMan prej Thu Nov 03, 2011 4:16 pm

po ky fmi perveti more osht ncncn

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Justin Bieber bėhet Baba?!

Mesazh nga Zyma prej Thu Nov 03, 2011 4:59 pm

Sasht mbet mi besu ketyne revistave po lshojn lajme palidhje phiiii

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Justin Bieber bėhet Baba?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi