UFO gjatė njė ndeshje Futbolli?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super UFO gjatė njė ndeshje Futbolli?

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 03, 2011 3:48 pm


Scottsdale nė Arizona tė Shteteve tė Bashkuara, pėrvec tifozėve
nė shkallėt e terminalit sportiv, ka patur edhe spektatorė tė vecantė
nga ajri.

Disa video amatore tė xhiruara nga persona tė ndryshėm tė pranishėm nė
shkallėt e terminalit sportiv, tregojnė 3 mjete tė shėndritshme qė
fluturojnė nė mėnyrė “tė pazakontė” nė qiell, qė ata pretendojnė se
bėhet fjalė pėr alienė.
Mjetet fluturuese janė parė edhe nga futbollistėt nė fushė dhe vetė
stafet e tyre. Madje trajneri i njėrit prej ekipeve tė zbritura nė
fushė, dėshmoi se kishte parė tri pikat e shėndritshme qė fluturonin mbi
qiellin e Arizonės.
“I pashė teksa fluturonin gjatė lojės dhe i thashė njėrit prej ndihmėsve
se kishin ardhur alienėt pėr tė parė ndeshjen tonė”, thotė trajnerit
Steve Casey.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 28
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi