Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Shko poshtė

Super Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 03, 2011 4:00 pm


Ata qė kanė lindur me sy blu janė me shumė fat por tani edhe ata qė
duan tė jenė me sy tė tillė mund ta arrijnė nė 20 sekonda. Kėtė ka
arritur doktori Gregg Homer i cili me anė tė ndėrhyrjes special tė
lazeri shkatėrron pigmentin origjinal tė melaminės tek irisit.
Mė pas ngjyra ndryshon gradualisht brenda 2-3 javėsh duke u kthyer pėrfundimisht nė blu.

Por kjo kushton jo pak por 5 000 dollarė. Nėse i keni mund tė
realizoni dėshirėn tuaj por mos harron ngjyra juaj origjinale e syve nuk
rikthehet mė.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga Gonna prej Thu Nov 03, 2011 4:05 pm

shuj se shum t mir i kom ahhaha kush guxon me rreziku syt qysh ti ka fal Zoti e ka dit qysh t shkojn edhe ti ka fal :D

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga Zyma prej Thu Nov 03, 2011 5:11 pm

Sa mir jon mi pas blu hehehhee

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 03, 2011 6:26 pm

5000 dollar edhe u kry daj, ose nese e ki weq per foto i ndreq me Photoshop :D Laughing

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga Gonna prej Fri Nov 04, 2011 8:04 am

hahhahahaha zgjidhja ma e let Photoshopi hahahha :D

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga ditush prej Fri Nov 04, 2011 6:42 pm

ahhaha sytt i kam bluu skam nevojj mi ba hhaha veq dzi kisha pas qef mi ba niherr edhe apet me ndryshu mi ba blu :P

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Fri Nov 04, 2011 11:36 pm

Zyma shkruajti:Sa mir jon mi pas blu hehehhee

kallzojuuu beee...! hgaghahga

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga GentleMan prej Sat Nov 05, 2011 11:19 am

● E.D.W ● shkruajti:
Zyma shkruajti:Sa mir jon mi pas blu hehehhee

kallzojuuu beee...! hgaghahga
qka me bo prinderit e juj sjau kan maru plan projektin e mir dmth merimitimin mbrenda dhe jasht ahahah

une kom BLU kshtu qe skom nevoj mu hargju ahahahah
i kan bo ngjyrat e syve qtash mi ndrru ngjyrat si ngjyrat e kerreve jo spom pelqen qeshtu po qeshtu ahahhaa
mos ndryshoni asgje ate qe tka fal zoti mbaje

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Sy blu? Nevojiten 20 sekonda dhe 5 000 dollarė!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi