Sukses i madh i Lumia 800

Shko posht

Super Sukses i madh i Lumia 800

Mesazh nga D3M1 prej Fri Nov 04, 2011 8:38 pm


Menjher pasi q Microsoft paraqiti versionin final t Windows
Phone 7.5, sistemit t ri operativ pr telefonat e menur , Nokia si
partneri m i afrt paraqiti dy modele, Lumia 710 dhe Lumia 800.
M
i fuqishmi Lumia 800 me fillimin e vu n dispozicion pr para-porositje
n Franc, Gjermani, Itali, Holand, Spanj dhe Britani t Madhe. Si
pohon Phonehouse.fr, Lumia 800 bri nj bum t vrtet duke arritur n
vet kreun e lists s shitjeve. Kjo sht hera e par q nj telefon
Windows Phone ta z nj vend t ktill dhe n t vrtet nj hap i madh
para pr platformn e cila pati nj fillim t dobt.

Dizajni i shklqyeshm, emri i mir dhe sistemi operativ i prsosur,
gjithsesi ndihmuan n suksesin e ksaj pajisje elegante. Edhe pse
Microsoft ka ln prshtypje t dobta pr sa i prket Windows Phoneit
dhe zgjerimit t tregut, kjo platform q shikuar realisht sht mjaft e
mir prmes mbindrtimit Mango, me pak marketing dhe angazhim m
funksional, mund t ju imponohej si konkurrent i vrtet lojtarve t
mdhenj iOS dhe Android, t cilt pr momentin e jan duke sunduar n
kt treg.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi