LG vjen me Optimus LTE

Shko posht

Super LG vjen me Optimus LTE

Mesazh nga D3M1 prej Sat Nov 05, 2011 4:21 pm


Kohve t fundit sht thn se modeli m i ri i telefonit t
menur t LGs, prkatsisht modeli LG Optimus Eye do t prezantohet n
tregun kanadez, tek operatori Bell, por me nj emr tjetr, LG Optimus
LTE.
Ky model i telefonit t LGs sht shum i pasur me
karakteristika t avancuara, prandaj edhe ia vlen t thuhet se i njjti
vjen me ekran t ndjeshm n prekje me 4.5 in, ndrfaqe IPS HD,
rezolucion 1280 x 720 piksel, si dhe procesor marramends me dy brthama
dhe kapacitet prej 1.5GHz.


Mirpo, kjo nuk sht e tra q LG Optimus LTE prmban n vete, pasi
q telefoni posedon edhe Android 2.3 Gingerbread, kamern e pasme me 8
mega-piksel e cila mund t incizoj n Full HD 1080p, rrjetet WiFi,
Bluetooth, DLNA, HDMI, dhe bateri me 1,830 mAh.

Megjithat, ende nuk ka asnj detaj se kur LG Optimus LTE do t mund t paraqitet n Evrop ose SHBA.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi