Fjolla Morina s shpejti edhe aktore

Shko posht

Super Fjolla Morina s shpejti edhe aktore

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Nov 05, 2011 10:37 pmKngtarja Fjolla Morina prve muziks ajo ka vendosur t udhtoj pr n Kaliforni dhe t studioi pr aktrim.Ajo dshiron ta sprovoj vetn edhe n kt fush.

Ajo pr mediat kosovare ka br t ditur se nuk do t hezitonte t pranonte ndonj project filmik dhe prve ksaj ajo shpreson q n Kaliforni , do ti buzqesh fati edhe n jetn private.

Ka disa dit q jam duke u prgatitur pr t udhtuar n Kaliforni, ku prve q do ta vizitoj motrn time dhe mbesn e vogl Hayley Nicole, do t vijoj msimet n nj shkoll aktrimi, ku m pas do t filloj t merrem edhe me aktrim, ka th Fjolla.

Fatit nuk i dihet mund ta takoj djaloshin e duhur pr mua edhe n Kaliforni, kjo nuk do t m pengonte, madje as nacionaliteti nuk ka rndsi pr mua, thjesht t m doj dhe ta dua ashtu si sht, sht shprehur n fund ajo.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi