Noizy: Nuk jetoj pa armiq

Shko posht

Super Noizy: Nuk jetoj pa armiq

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Nov 05, 2011 10:38 pmReperi i njohur nga Shqipria, Noizy, prsri ka thumbuar rivalt e tij, duke deklaruar se ai nuk mund t mbijetoj n muzikn hip-hop pa pasur kundrshtar.

I njohur pr rivalitetin e tij me repert kosovar, Unikkatilin dhe Getin e Baba Stars, Noizy ka shfrytzuar Panoramn pr tua prkujtuar rivalve t tij se nuk mund t jetoj pa ta.

Po t mos kisha inatinj n muzik, do ndihesha tepr i mrzitur. Do hyja n paranoj, duke menduar q sjam duke qlluar n shenj me muzikn time ashtu si duhet, theksoi Noizy.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi