Beyonce do t lind vajz

Shko posht

Super Beyonce do t lind vajz

Mesazh nga AnG3L-E prej Sat Nov 05, 2011 10:39 pmBeyonce Knowes dhe burri i saj Jay-Z deri m tani e kan mbajtur t fsheht gjinin e foshnjs s tyre. Mirpo, si duket kt nuk ka arritur ta ruaj pr vete mikesha m e mir e saj, Kelly Rowland, e cila ka thn se kngtarja do t lind vajz.

Nuk e kam iden se far do ti blej Beyonces pr dhurat kur do t lind foshnja, sepse Jay do ti blej vajzs s vogl gjithka q ka nevoj, citon Daily Mail fjalt e Kellyt.

Ajo ka thn se do ti ndihmoj Beyonces n rritjen e foshnjs n t gjitha mnyrat e mundshme, ndrsa m hert ka thn se vet ajo nuk sht e gatshme q t lind fmij.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi