Berisha-Rams: Zoti nuk pranon kurban nga UFO-t

Shko posht

Super Berisha-Rams: Zoti nuk pranon kurban nga UFO-t

Mesazh nga D3M1 prej Tue Nov 08, 2011 9:16 am


Kryeministri Berisha, nuk mund t rrinte pa folur pr kongresin e Partis Socialiste, edhe pse ka qen i pranishm n mbledhjen e grupit parlamentar t PD-s.

Duke iu referuar deklarats s djeshme t Topallit, q e cilsoi kongres-kurban, Berisha ka thn se Zoti nuk pranon kurban nga UFO-t.

Ajo q mund t thuhet pr Kongresin, sht se autobusi po ecn para drejt etrve. Un dua ti garantoj se nuk do t ket n at drejtim as etr, as bij, sepse shqiptart jan ndar me at koh. Topalli e cilsoi Kongresin si Kurban Bajramin. Kurbanin dhe do gj duhet ta pranoj i plotfuqishmi. Ti mund t ofrosh kurban, por a ta pranon Zoti? Po nuk u pranua, t shkon kot. Por, UFO-t jan t prjashtuar nga Zoti, ka thn Berisha.

Pjesn m t madhe t fjalimit Berisha ja ka kushtuar buxhetit, q e ka cilsuar si m t madhin n historin e vendit. Ai ka thn se objektivi i qeveris, sht q ta kthej Shqiprin n nj kopsht t madh t Evrops.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi