Ku e la Mc Kresha Rozann?

Shko posht

Super Ku e la Mc Kresha Rozann?

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 10, 2011 1:36 pmMegjithse se u flit se kngtarja Rozana Radi ka marr nj apartament me qera me t dashurin e saj reperin Mc Kresha, si duket ky i fundit nuk shihet me t.
Zhurnal Plus mson se reperi ka qen n promovim t kngs s tij m t re me titull Bassi, kng kjo q sht n bashkpunim me kngtaret Flaka Krelani dhe kngtaren e re Rina Abdyli, ai ishte vetn.
Sic e shihni dhe n kt foto q e siguruam nga ky promovim, Kresha nuk ka qen i shoqruar me Rozann. Ku do ta ket ln vall? Mos jan ndar kaq shpejt?
Apo thjesht lidhja e tyre ka qen vetm pr nj prezantim n festivalin Knga Magjike, ku djali mori shum publicitet edhe n Shqipri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi