Shkurte Fejza me 3 kng t reja

Shko posht

Super Shkurte Fejza me 3 kng t reja

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 10, 2011 1:37 pmKngtarja Shkurte Fejza ka muaj q po punon intensivisht pr projekte t reja. Ajo gjat ktij fundviti do t sjell tri kng t reja pr adhuruesit e saj me t cilat do t prezantohet edhe n programet e Vitit t Ri.
Sipas Shkurts, kngt do t jen t stilit t saj, njra prej tyre do t lansohet edhe me videoklip. Jam n prgatitje t projekteve t reja, kam vendosur q n programet e Vitit t Ri t prezantohem me tri kng t reja dhe nj videoklip.
Uroj q publiku ti mirpres kto kng, ka thn ajo pr Zri. Prve kngve Shkurta sht duke prgatitur edhe emisionin e saj festiv Rrnjt tona q do t jet pak m ndryshe dhe m i veant. Emisioni Rrnjt tona q do t shfaqet pr festat e fundvitit do t jet m special, mirpo pr m shum do gj rreth saj le t mbetet surpriz, prfundoi ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi