Stine vazhdon lidhjen me Adelinen

Shko posht

Super Stine vazhdon lidhjen me Adelinen

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 10, 2011 1:46 pmIshte nj nga lidhjet q duket se e ndihmoi kantautorin Ernest Duka t kalonte situatn pas ndarjes s bujshme nga Roza, vajza e Rita Latit.
Ndaj, jo pa qllim, ai vendosi direkt t realizonte nj klip n duet me kngtaren e re nga Kosova, Adelina Berisha, si pr t dhn nj lajm n publik se tashm nj dashuri e re kishte filluar.
Knga me titull Dashuria fillon ishte nj krijim i vet Stines, i cili plot dy vite m par e pranoi dhe vet n media q mes tij dhe Adelins kishte nisur nj histori dashurie.
Kngtarja seksi Adelina Berisha, megjithse nuk e ka deklaruar publikisht kt lidhje me kantautorin nga Tirana, as nuk e ka mohuar se ajo sht duke jetuar nj lidhje me Stinen, emri i vrtet i t cilit sht Ernest Duka.
Edhe pse ata nuk vazhdojn nj lidhje t rregullt dhe intensive si n fillimet e tyre, ata prsri jan bashk, kan pohuar miq t tyre t afrt, q i kan par t shoqrojn shpesh njri-tjetrin n koncerte t ndryshme n Shqipri, Kosov dhe diaspor.
Gjithashtu, n adresat e tyre t vrteta n Facebook, koht e fundit ata kan vendosur si foto profili nj foto ku jan t dy bashk. Ky moment sht komentuar si nj rikthim n pasionin e tyre t fillimit, plot dy vite m par kur Adelina udhtonte shpesh drejt Tirans, dhe Stine drejt Prishtins, e nj arsye kryesore ishte pr t takuar njri-tjetrin.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Stine vazhdon lidhjen me Adelinen

Mesazh nga Ditta prej Fri Nov 11, 2011 7:41 pm

Pff...`kio se meriton Stinen more :$

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Stine vazhdon lidhjen me Adelinen

Mesazh nga Lim-On prej Fri Nov 11, 2011 7:46 pm

Legjende jee STINEE :)

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Stine vazhdon lidhjen me Adelinen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi