Ermali mė i kėrkuari gjatė festės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ermali mė i kėrkuari gjatė festės

Mesazh nga Nora prej Thu Nov 10, 2011 1:49 pmPrishtina edhe kėtė vit ka qenė njė nga qytetet mė tė zhurmshme pėr shkak tė festės sė Kurban Bajramit. Ne u munduam tė bėjmė njė hulumtim se kush ishte kėngėtari mė i kėrkuar nė kėtė festė.
Nė fakt, pothuajse tė gjitha restorantet dhe vendet ku dėgjohet muzikė dhe kjo pėr kėtė festė mė shumė ajo qė kėndohet “live”, kanė qenė tė mbushur plot.
Ndėrsa syri ynė kapi mė shumė atmosferė dhe shumė njerėz qė donin tė hynin aty ku kėndonte kėngėtari Ermal Fejzullahu, qė mund tė themi se kryesonte si mė i dėgjuari nė kėtė festė. Po adhurues kanė pasur tė shumtė edhe kėngėtari Labi dhe Nadi. M.GJ.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi