Samsung Galaxy SII edhe n versionin roz

Shko posht

Super Samsung Galaxy SII edhe n versionin roz

Mesazh nga D3M1 prej Thu Nov 10, 2011 4:24 pm


Nse modelet e Samsung Galaxy SII me ngjyr t bardh dhe t
zez nuk kan qen t mjaftueshme, ather ka nj zgjidhje pr kt.
Para
pak ditsh, Samsung ka vendosur q telefonin e saj t menur, Samsung
Galaxy SII, i cili po bn buj n shum vende t bots, duke prfshir
edhe vendin ton, ta lansoj edhe n versionin roz, dhe kjo fillimisht
do t ndodh n Koren Jugore.

Me sa duket, pr fillim ky version i ri i Galaxy SII do t jet n
dispozicion vetm n tregun koreano-jugor, para se t vij n Evrop,
apo dhe SHBA.

Si dihet tashm, Samsung Galaxy SII ka qen nj sukses i
jashtzakonshm pr Samsung, pasi q kompania s fundmi ka njoftuar se
ka arritur t shes m shum se 10 milion njsi t telefonit t vitit
2011.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi