eki, sulm n qendrn e puns, viktima

Shko posht

Super eki, sulm n qendrn e puns, viktima

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu Nov 10, 2011 4:28 pmT paktn tre persona kan mbetur t vrar dhe disa dhjetra t tjer t plagosur, pasi nj njeri i armatosur rnd hapi zjarr n nj qendr pune m Republikn eke gjat t enjtes.

Ngjarja ndodhi n qytetin lindor t Kunovics, n fabrikat e nj kompanie aeronautike, e cila prodhon avion civil. Dshmitar pamor deklaruan se vrassi i paidentifikuar nxorri nj mitroloz nga nj ant kur nj turm me njerz po kalonte dhe nisi t qllonte pa ndrprerje mbi ta.

Policia arriti t neutralizonte pas disa minutash sulmuesin, duke e qlluar pr vdekje. Aircraft Industries, n pronsi t nj kompanie ruse, prodhon avion L-410 n Kunovice, qytet i ndodhur 260 kilometra nga Praga.

Pr momentin sht ende e paqart dinamika e plot e ngjarjes, por duket se policia ka prjashtuar pistn e nj sulmi terrorist.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi