Adele operohet me sukses

Shko posht

Super Adele operohet me sukses

Mesazh nga Nora prej Fri Nov 11, 2011 11:15 amMjeku i cili operoi tejzat e zrit t kngtares Adele, ka thn se britanikja do t kndoj prsri.
Ishte menduar se Adele, krijuesja e super hitit botror Someone Like You nuk do t mund t kndonte pas problemeve me tejzat e zrit. Mirpo, tani duket se operacioni shkoi mir dhe kngtarja do ti rikthehet muziks.

Adele iu nnshtrua operimit n tejzat e zrit nga Dr. Steven Zeitels. Gjendja e saj sht e mir dhe Dr. Zeitels pret q ajo t rikuperohet plotsisht, theksoi n nj komunikat menaxhmenti i Adele.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi