Kaltrina: I fejuari nuk ma ndalon karriern

Shko posht

Super Kaltrina: I fejuari nuk ma ndalon karriern

Mesazh nga Ditta prej Sun Nov 13, 2011 10:01 am


Kngtarja kosovare, Kaltrina Selimi sht shprehur pr jetn e saj familjare, duke thn se ajo nuk mund ta imagjinoj dot largimin nga muzika p shkak t t fejuarit, teksa bn bashk familjen dhe muzikn n jetn e saj.Familja sht primare pr mua. Un kam ndjesi t veant pr familjen.
I fejuari? Nuk mund ta imagjinoj dot q i fejuari im t ma ndaloj t merrem me muzik. Prderisa ai e kupton dhe mbshtet gjrat q un bj, ather mendoj se sht mir. Un pos tij e dua edhe muzikn, u shpreh ajo.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi