Rihanna e ndyr n albumin e ri

Shko posht

Super Rihanna e ndyr n albumin e ri

Mesazh nga Ditta prej Sun Nov 13, 2011 10:02 amRihanna do ta lansoj m 21 nntor albumin Talk That Talk dhe tashm Telegrafi u ka hedhur nj sy kngve t albumit t ri t femrs m seksi n bot.
N shumicn e kngve vrejm pjes tekstuale me tematik seksuale, por nuk mungojn as kng prekse.
Jan vetm pak artist q do t kishin pasur sukses me tekst si: E dua at, e dua at, e dua vrtet kur ti e ha at dhe Ma jep mua kinse kam nevoj pr t. Dhe far mendoni pr: N shtrat, n dyshemevetm pse nuk mund ta puth prapanicn time.
Por, nuk jan vetm porno fraza t lehta.
Knga e dyt Where Have You Been (Ku ishe ti) dhe nj tjetr Drunk On Love (E dehur n dashuri), kan prmbajtje q do t prekin fansat e kngtares.
Nj gj sht e sigurt Rihanna suksesin e ka t garantuar, por q do t jet hera e fundit q do t kemi rastin t dgjojm kng me prmbajtje t ndyr nga ndonj yll, sigurisht q jo

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi