Genta ndryshon lookun

Shko posht

Super Genta ndryshon lookun

Mesazh nga Ditta prej Sun Nov 13, 2011 10:04 amKngtarja Genta Ismajli ka ndryshuar pamjen e saj pr kt sezon, duke i prer dhe ngjyrosur flokt.


Ajo ka postuar n faqen e saj t rrjetit social Facebook nj foto, ku shihet ndryshimi i saj i ri me flok m t shkurtra dhe ngjyr bakri t stilizuar nga Saim Gjinolli.

Ndrsa, thuhet se kngtarja ka shtuar kile kohve t fundit , dhe pr kt nuk e shohim n ndonj set fotografik t ri q mund t shfaqte format e saj

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi