Mariah Carey ironizon Kim Kardashian

Shko posht

Super Mariah Carey ironizon Kim Kardashian

Mesazh nga Ditta prej Sun Nov 13, 2011 10:05 am


Kngtarja Mariah Crey kohve t fundit ka qen n fokusin e medies pr faktin se si trupi i saj ka ardhur aq shpejt n form q mbas lindjes s binjakve t saj.

Carey e ftuar n nj konference pr shtyp n Nju-Jork ka thn duke i habitur t pranishmit:

Un jam nj njeri i vrtet. Nuk kam ndrmend t krijoj nj imazh t shtirur vetm pr t trhequr vmendjen e Hollivudit, ka thn Carey teksa gazetart n salle po e pyesnin rreth martess s saj me Nick Cannon, me t cilin ajo ka edhe binjakt 6-muajsh Moroccan dhe Monroe dhe i cili m hert ka qen n lidhje me bukuroshen Kim Kardashian.

Ndonjher ja heqim trurin njri-tjetrin, dhe prandaj ne nuk jemi divorcuar pas 4 muajsh, ka thn ajo duke i ln fillimisht gazetart t hutuar e m pas duke qeshur kur kan kuptuar ironin e saj.

Divorci m i famshm i ktyre ditve ka qen ajo e 31 vjeares Kim Kardashian, q pas 72 ditsh martes, m 31 tetor firmosi pr prishjen e martess me Kris Humphries.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi