A ėshtė akoma i dashuruar nė ‘ishin’?

Shko poshtė

Super A ėshtė akoma i dashuruar nė ‘ishin’?

Mesazh nga Ditta prej Sun Nov 13, 2011 10:08 am

A ju tregon i dashuri juaj se ėshtė qind pėr qind i dashuruar nė ju dhe se e ish e dashura e tij i takon tė kaluarės dhe nuk ndjen asgjė pėr tė? Por, a ėshtė vėrtet kėshtu?Ju krahason me ish tė dashurėn
Mashkulli i cili ende nuk e ka tejkaluar lidhjen e mėparshme, lidhjen e re shpesh e krahason me tė mėparshmen. Madje mund t’ju thotė se ia pėrkujtoni ish tė dashurėn. Mund t’u ndodhė qė t’u thotė se ish e dashura e tij tė ketė bėrė disa gjėra mė mirė se ju.

Ndoshta ngutet pėr njė lidhje serioze
Meshkujt qė ende nuk janė qetėsuar nga lidhja e mėparshme, dėshirojnė qė sa mė shpejtė tė krijojnė njė lidhje tė re, sepse duan ta kthejnė situatėn siē ka qenė mė parė, kėtu do tė pėrfshihen edhe premtime tė shumta dhe kopjime tė daljeve nga lidhja e mėparshme.

Nxehet shpejtė, ftohet shpejtė
Nėse mashkulli juaj njė ditė dėshiron tė bėjė gjithēka me ju- ju dėrgon nė vendet mė tė bukura, ndėrsa nė ditėn tjetėr kėrkon nga ju mė shumė hapėsirė pėr vete, padyshim qė e mundojnė kujtimet e tė kaluarės.

Thotė se asnjėherė nuk e ka dashur
Nėse partneri ju thotė se ish e dashura nuk ka pasur asnjė rėndėsi pėr tė, edhe pse kanė qenė bashkė disa vite, kjo ėshtė pėr shkak tė inatit dhe tė bindjes sė vetvetes se nuk e ka dashur. Meshkujt e tillė ende nuk e kanė tejkaluar lidhjen e mėparshme.

Nė telefon i ruan mesazhet e saj
Njė nga shenjat mė tė mira qė tregon se ende nuk e ka harruar ish tė dashurėn, ėshtė se nė telefonin celular vazhdon t’i ruajė mesazhet e saj.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi