Aurela Gae bhet nn, vjen n jet Grace.

Shko posht

Super Aurela Gae bhet nn, vjen n jet Grace.

Mesazh nga D3M1 prej Sun Nov 13, 2011 4:15 pm


Aurela Gae solli sot n jet vajzn e saj, q ka vendosur ta quaj
Grace. Lajmi bhet i ditur pr Shekulli-n nga t afrm t kngtares.
Grace ka ardhur n jet n mesdit, ndrkoh q kngtarja vlonjate u
shtrua n spital q mbrmjen e kaluar. Msohet se ajo ka zgjedhur nj
spital privat n kryeqytet pr t sjell n jet t bijn. Lindja
msohet t ket qen natyrale dhe nn e bij jan shndosh e mir.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi