Galaxy Nexus, shtyhet pr n dhjetor

Shko posht

Super Galaxy Nexus, shtyhet pr n dhjetor

Mesazh nga D3M1 prej Mon Nov 14, 2011 10:51 am


Pas nj shpalosjeje t fuqishme para
audiencs s interesuar n proudktin m t ri me Ice Cream Sandwich,
duket se debutimi I Galaxy Nexus do t ndodh me 2 dhjetor.


Sipas disa t dhnave t publikuara s fundi n internet, data e
paraqitjes s Galaxy Nexus sht zvendsuar prej 17 nntorit n datn 2
dhjetor. Samsung Galaxy Nexus do t jet gjithashtu edhe telefoni I
par q do t ket Android 4.0 Ice Cream Sandwich, q nnkupton nj
vones dy javshe para se fansat e Google t ken rastin t luajn me
kt platform.

Samsung Galaxy Nexus sht paraqitur me nj event special n Hong
Kong n tetor, duke prmbajtur nj ekran 4.65 in SuperAMOLED, mundsi
pr incizim n 1080p dhe kamer 5 megapikselshe. Duke pasur parasysh
veorit e telefonit dh veorit e Ice Cream Sandwich, duket se ky do t
jet telefoni I par q do t shfaq disa prej gjrave si, Face Unlock.

Edhe Amazon edhe Expansys kan ndryshuar datn e paraqitjes s Galaxy
Nexus prej nntorit n dhjetor, edhe pse shitsit online si The
Carphone Warehouse dhe Phone 4U jan ende duke premtuar nj paraqitje
gjat ktij muaji.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi