Soni do ta quaj vajzn Ana

Shko posht

Super Soni do ta quaj vajzn Ana

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:08 amN nj intervist pr Radio Dukagjinin, Soni Malaj ka br t ditur se ajo pret t lind vajzn e saj pas e katr javsh.
Kngtarja nga Shqipria po ashtu ka treguar se vajza do t quhet Ana, n prkujtim t nns s ndjer t bashkshortit t saj.

Soni sht e angazhuar n disa programe pr gra shtatzna, pasi q, sipas saj, n Spanj shtatzania sht e veant dhe t gjitha shtatznat duhet ta prcjellin do hap gjat ksaj periudhe.

Soni Malaj s fundmi ka realizuar videoklipin e kngs Nn lkurn tnde.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi