Lady Gaga harron t vesh pantallona (Foto)

Shko posht

Super Lady Gaga harron t vesh pantallona (Foto)

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:10 amYlli i muziks pop, Lady Gaga, i ka prshndetur dy her fansat e saj n Londr. Nj her sht shfaqur me nj kombinim normal t veshjeve, ndrsa m pas i ka befasuar t gjith pasi sht paraqitur pa pantallona.
Huffington Post njofton se duke mbajtur vetm nj kmish dhe take t larta, kngtarja i ka injoruar shikimet e t pranishmve.

Lady Gaga e ka vizituar Anglin pr t marr pjes si mysafire n spektaklin e talenteve X Factor.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi