Leonora vjedh kėngė nga serbėt?(VIDEO)

Shko poshtė

Super Leonora vjedh kėngė nga serbėt?(VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:12 amKėngėtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi ka vjedhur melodinė e kėngės “Kėngė e pa kėnduar” nga kėngėtarja serbe Jelena Tomasevic.
Leonora po me kėtė kėngė ėshtė duke konkurruar nė festivalin “Kėnga Magjike” ku dhe ka hyrė nė gjysmė finale.

Jelena Tomasevic me kėngėn “Oro” kishte konkurruar nė Eurovizion nė vitin 2008.

Mė poshtė sjellim dy versionet e kėngėve, nga Leonora Jakupi dhe kėngėtarja serbe Jelena Tomasevic.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k-npU4ep6QM_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Leonora vjedh kėngė nga serbėt?(VIDEO)

Mesazh nga Ditta prej Thu Nov 17, 2011 6:46 am

(N)

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi