iljet Xhilaga s shpejti bhet nn!?

Shko posht

Super iljet Xhilaga s shpejti bhet nn!?

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:17 amiljet Xhilaga mund t jet shtatzn dhe pritet t bhet nn shum shpejt. Kjo t pakt l t kuptohet nj fotot e shkrepur s fundmi. M par ishte publikuar lajmi se Xhilaga po shijonte disa dit pushime n SHBA po mesa duket kngtarja paska marr pushime afatgjata.

N nj foto t publikuar s fundi, duket sikur iljeta Xhilaga t jet shtatzn. Madje t jep prshtypjen se ajo e tregon me krenari gjith at bark.

Mendoni, ili sht vrtet shtatzn, apo thjesht e ka ln veten pak pas dore dhe i sht lshuar me kok frigoriferit? Urojm q t jet e para gjithsesi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: iljet Xhilaga s shpejti bhet nn!?

Mesazh nga Binna prej Tue Nov 15, 2011 12:53 pm

ishalla e din se kush eshte baba i femijes ::conf::
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: iljet Xhilaga s shpejti bhet nn!?

Mesazh nga Zyma prej Tue Nov 15, 2011 7:19 pm

Qajo foshenje ska me hjek keq per ushqim hehehe

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: iljet Xhilaga s shpejti bhet nn!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi