Big Mama ka fryrė buzėt nė Tetovė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Big Mama ka fryrė buzėt nė Tetovė

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 15, 2011 9:20 amAjo nuk ka fare komplekse, dhe nuk i fsheh operacionet. Mediat nė Tiranė kanė bėrė publike fotografitė e kėngėtares shqiptare nga Maqedonia, Big Mama teksa ka fryrė buzėt nė Tetovė.

Pėr kėtė ajo ka sjellur nė vendlindjen e saj njė mjek tė njohur estetik nga Turqia.

Zmadhimin e buzėve Big Mama e ka bėrė nė njė studio estetike tė njė miku tė saj, teksa mjeku i njohur Akbas ka qėndruar vetėm disa ditė nė Maqedoni, kurse mė herėt ai kishte qėndruar pėr disa ditė edhe nė Prishtinė.

Kėtu edhe njė kėngėtare ka fryrė buzėt, por ende nuk ėshtė e qartė se cila.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi